W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO w województwie podlaskim od 4 września 2022 roku

31.08.2022

W niedzielę 4 września br. zmieni się rozkład jazdy pociągów POLREGIO w województwie podlaskim. Oprócz odcinka Białystok – Szepietowo, autobusowa komunikacja zastępcza będzie obowiązywała na trasach Białystok – Sokółka – Suwałki i Białystok – Mońki.

Informacja -uniwersalna grafika wiadomości. Na niebieskim tle herb Powiatu Hajnowskiego oraz biały napis.

Pozostałe zmiany rozkładu jazdy

Informujemy, że zmiany rozkładu jazdy pociągów od 4 września br. będą dotyczyły prawie wszystkich pociągów kursujących na terenie województwa podlaskiego. Na przykład, na wniosek pasażerów odjazd pociągu relacji Bielsk Podlaski – Czeremcha został przesunięty z godz. 21:04 na godz. 18:35, na skomunikowanie z pociągiem relacji Białystok – Hajnówka, przyjeżdżającym do Bielska Podlaskiego o godz.  18:26. A pociąg z Białegostoku do Siedlec (w soboty i niedziele do Czeremchy), będzie odjeżdżał ponad 30 minut wcześniej, tj. o godz. 9:26, a nie jak dotychczas o godz. 10:00. Kilku lub kilkunastominutowe zmiany godzin kursowania, będą dotyczyły również innych pociągów.

Przed podróżą prosimy o zapoznanie się z rozkładem jazdy, prezentowanym na wszystkich stacjach i przystankach oraz na stronach internetowych polregio.pl i portalpasazera.pl.

Ponadto informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych oraz pod numerem infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę). 

Szczegółowe zmiany w artykule w załączeniu

Materiały

Arykuł o zmianach w kursowaniu pociągów od 4 września 2022 r.
Info-zmiana​_rjp​_POLREGIO​_od​_4​_IX​_2022(1).docx 0.17MB
{"register":{"columns":[]}}