W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zgrupowanie lekkoatletyczne w Olecku

28.07.2022

Członkowie KS Parkiet Hajnówka
Członkowie Kadry Wojewódzkiej Młodzików przebywali na zgrupowaniu sportowym w okresie od 14 do 24 lipca 2022r w Dworku Mazurskim w Olecku. Wśród zawodników kadry znaleźli się również zawodnicy Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka a mianowicie Aleksander Dziemiańczyk, Urszula Pietruszkiewicz, Mateusz Biedrycki, Oliwia Chirko, Jakub i Jan Melesz oraz Łukasz Klimiuk. Zgrupowanie miało na celu przygotowanie zawodników do rywalizacji w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Lekkiej atletyce i w biegach przełajowych oraz do startu w Mistrzostwach Polski Młodzików i Mistrzostwach Polski U20 w biegach przełajowych, które odbędą się w miesiącu wrześniu i październiku 2022 r. Młodzi zawodnicy ciężko pracowali na zgrupowaniu, w czym niewątpliwie pomagało im dobre położenie ośrodka nad akwenem wodnym.
 
Obóz możliwy był do zrealizowania dzięki wsparciu rodziców zawodników, Podlaskiej Federacji Sportu, Urzędu Miasta Hajnówka, Firmy Parkiet Hajnówka oraz Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Hajnówce.
 
Udział w zgrupowaniu odbył  się w ramach zadania publicznego pt. wspierania i upowszechniania  sportu w dyscyplinie  lekka atletyka współfinansowanego z budżetu miasta Hajnówka. PG.526.16.2022
 
Prezes KS PARKIET HAJNÓWKA Roman Sacharczuk

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}