W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zawodnicy KS PARKIET HAJNÓWKA na Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS

07.06.2022

W trakcie biegu - wśród czterech sportowców Łukasz Klimiuk

Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS odbyły się w miniony weekend na stadionie "ZWIERZYNIECKIM" w Białymstoku. Już w pierwszym dniu zawodów na dystansie 1500 m w kategorii U20 wystartował Łukasz Klimiuk, który zajął 8 miejsce z wynikiem 4:07,21, i jest to jego nowym rekord życiowy. Na 2000 m z przeszkodami na 8 pozycji linie mety minął Mateusz Biedrycki z wynikiem 7:26.78. Na dystansie 800 m w kategorii U20, w drugim dniu zawodów Łukasz Klimiuk przybiegł na linię mety na 7 pozycji z wynikiem 1:58.51.

Udział w zawodach odbył się w ramach zadania publicznego pt. wspierania i upowszechniania sportu w dyscyplinie lekka atletyka współfinansowanego z budżetu miasta Hajnówka.

Prezes KS PARKIET HAJNÓWKA Roman Sacharczuk

Materiały

Wyniki zawodów

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}