W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zawiadomienie o czynnościach ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych z dnia 14.04.2022

14.04.2022

Zawiadomienie opublikowane w formie obrazu graficznego odwzorowującego dokument.

Zgodnie z przepisem art 3. ust. 2 lit. b Ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych "Ustawy nie stosuje się do (...) treści będących w posiadaniu podmiotu publicznego, których dostosowanie do wymagań dostępności cyfrowej wymaga modyfikacji, do której podmiot ten nie jest uprawniony".

Jednocześnie, zgodnie z Art.7. Ustawy, w przypadku gdy podmiot publiczny nie jest w stanie zapewnić dostępności cyfrowej elementu strony internetowej lub aplikacji mobilnej, zapewnia alternatywny sposób dostępu do tego elementu. Alternatywny sposób dostępu polega na zapewnieniu kontaktu telefonicznego, korespondencyjnego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Materiały

Zawiadomienie o czynnościach ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych z dnia 14.04.2022 (obraz graficzny odwzorowujący dokument)
zawiadomienie​_o​_czynnościach​_kwiecień.pdf 2.36MB
{"register":{"columns":[]}}