W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Za nami już pierwsze zajęcia „W blasku Olimpijskiego znicza”

08.07.2021

Pamiątkowe zdjęcie uczestników z trenerami

Logotypy: ikona Stowarzyszenia Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska, logo Działaj Lokalnie, logo Akademii Rozwoju Filantropii oraz logo Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności

Rozpoczęliśmy nasze wakacyjne zajęcia w ramach projektu „W Blasku Olimpijskiego Znicza”! W każdym tygodniu w formie gier i zabaw będziemy się spotykać z hajnowskimi dziećmi na stadionie OSiRu trenując różne „olimpijskie” dyscypliny sportu.

Na dobry początek wystartowaliśmy z zajęciami piłki nożnej. Cieszymy się dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Na pierwszych sportowych spotkaniach w 2 grupach wiekowych przybyło ponad 30 osób. W formie zabawy nasi młodzi sportowcy podzieleni na zespoły rywalizowali w piłkarskich konkurencjach  w wyścigach rzędów.
Następnie po takim wprowadzeniu przeszliśmy do turnieju holenderskiego w piłkę nożną. Zasady gry pozwalają na lepszą integrację całej grupy, ponieważ w każdym meczu zawodnicy grają w innym składzie osobowym.  Za każdy kolejny mecz nasi podopieczni zbierają punkty, które to pod koniec naszego letniego obozu wyłonią najbardziej aktywnych i najczęściej obecnych uczestników.

Ale to jeszcze nie koniec! Czeka nas jeszcze wiele różnorakich dyscyplin, takich jak siatkówka plażowa, unihokej na trawie, gra w bulle, zabawy w wodzie a także Impreza Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Organizator : Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ADSUM

Główni prowadzący zajęcia – Marek Hanula tel. 600 327 532, Tomasz Dobosz 514 392 404 Koordynator projektu - Dawid Wojciuk tel. 600482309.

 

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}