W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Z życzeniami dla mundurowych

23.12.2021

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły moment, przez wielu z Nas utożsamiany z rodzinnym ciepłem, wspólnie spędzonym czasem. Pamiętamy o tych, którzy spędzą święta na służbie – strzegąc Naszego bezpieczeństwa.

Mundurowi wraz z przedstawicielami samorządów i senatorem Jackiem Boguckim pozują do pamiątkowego zdjęcia

Samorządowcy z regionu towarzysząc Panu Senatorowi Jackowi Boguckiemu odwiedzili dziś (23.12.2021) policjantów na Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce, przekazując mundurowym z Hajnówki oraz z województw: warmińsko-mazurskiego, dolnośląskiego i śląskiego wraz z życzeniami drobne upominki, ufundowane przez wszystkie samorządy zrzeszone w ramach Stowarzyszenia Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska: Powiat Hajnowski, gminy - Narew, Czeremcha,Czyże, Kleszczele, Dubicze Cerkiewne,  Narewka, Białowieża, Hajnówka, Urząd Miasta Hajnówka, gminę Orla i gminę wiejską Bielsk Podlaski.

Spotkanie z przedstawicielami służb mundurowych było okazją do podziękowania za ofiarną służbę oraz owocną współpracę na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Następnie delegacja odwiedziła żołnierzy z 14. Batalionu Lekkiej Piechoty - Bielsk Podlaski/Hajnówka Wojsk Obrony Terytorialnej w 2 Regionalnej Bazie Logistycznej – Skład Hajnówka, przekazując w imieniu Członków Euroregionu kolejne upominki i życzenia. Tego dnia Starosta Hajnowski towarzyszył senatorowi Jackowi Boguckiemu również w drodze do Białowieży, gdzie w imieniu samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska złożył życzenia świąteczne wraz z upominkami. W spotkaniu uczestniczył również Wójt Gminy Białowieża Albert Litwinowicz oraz Dyrektor Białowieskiego Parku Narodowego Michał Krzysiak. Z kolei późnym popołudniem delegacja odwiedziła żołnierzy z 11 Mazurskiego Pułku Artylerii, stacjonujących w gminie Narewka.

Natomiast  jutro (24.12.) Starosta Hajnowski w imieniu Rady Powiatu Hajnowskiego, wraz z życzeniami przekaże świąteczne prezenty funkcjonariuszom pełniących służbę w punktach kontrolnych w strefie nadgranicznej, ufundowane przez radnych powiatowych.

Praca w służbach mundurowych to przede wszystkim misja – przepełniona ofiarnością i zaangażowaniem, stanowiąca trzon bezpieczeństwa i dobra wspólnoty lokalnej. Dziękujemy za codzienny trud i pełną wyrzeczeń służbę!

Katarzyna Miszczuk

Fot. sierżant sztabowy Paulina Pawluczuk-Kośko

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}