W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyjazd członków Koła Terenowego Polskiego Związku Niewidomych do Teatru

6 czerwca 2021 roku 15 osób zrzeszonych w Kole Terenowym PZN w Hajnówce i ich przewodników, wyjechało do Teatru im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku na rozrywkowy spektakl.

Informacja

Dnia 6 czerwca 2021 roku 15 osób zrzeszonych w Kole Terenowym PZN w Hajnówce i ich przewodników, wyjechało do Teatru im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku na rozrywkowy spektakl według sztuki francuskiego pisarza Marca Camolettiego pt. „Boeing, Boeing”. Wyjazd miał miejsce spod Urzędu Miasta w Hajnówce o godz. 14.    Był to oczekiwany wyjazd po długiej przerwie spowodowanej pandemią. Przedstawienie pełne dowcipu, humoru i z wartką akcją pozwoliło odprężyć się i zabawić, ale nie bez refleksji.
Dojazd, pobyt w teatrze i powrót przebiegły bez zakłóceń i z zachowaniem nakazów epidemiologicznych.
Wyjazd został zrealizowany dzięki wsparciu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Małgorzata Sokołowska

{"register":{"columns":[]}}