W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyjątkowe pocztówki dla niemiecki partnerów

29.07.2021

Kadr z filmu - pocztówka. Na centralnym planie chórzyści, po prawej napis: 70 lat praw miejskich Hajnówki, u dołu pozdrowienia napisane po niemiecku.

Za sprawą Stowarzyszenia Metamorphosis i Chóru Miasta Hajnówka powstały wyjątkowe, muzyczne pocztówki. Chórzyści zaprezentowali folklor regionu, jego wielokulturowe piękno utrwalone w muzyce - w efekcie powstało siedem wyjątkowych pocztówek. Za sprawą współpracy Stowarzyszenia Metamorphosis i Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego, jedna z pocztówek: "Kupalinka" wraz z pozdrowieniami została przekazana niemieckim partnerom samorządu powiatu hajnowskiego.
Kartkę muzyczną wysłaliśmy do:

  • Urzędu Nordsee- Treene,
  • Stowarzyszenia "Przyjaciele Hajnówki" w Hattstedt,
  • Urzędu Berlin - Lichtenberg,
  • Stowarzyszenia Energievision Frankenwald,
  • Lutza Ribbe.

Wicestarosta Joanna Kojło składa podziękowania Stowarzyszeniu Metamorphosis za inicjatywę,promocję regionu, zaangażowanie z sprawy społeczności lokalnej i współpracę!

Projekt dofinansowano ze środków UM Hajnówka w ramach zadania "Wspieranie inicjatyw kulturalnych mniejszości narodowych i etnicznych zamieszkujących na terenie miasta Hajnówka".

Katarzyna Miszczuk

Wideo

{"register":{"columns":[]}}