W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wigilijne życzenia dla mundurowych od Radnych Powiatu Hajnowskiego

26.12.2021

Starosta Hajnowski z funkcjonariuszami policji

W wigilijny dzień, od rana Starosta Hajnowski Andrzej Skiepko z pracownikiem Urzędu Samuelem Szymaniukiem, w asyście funkcjonariuszy policji z Hajnówki, odwiedzili wszystkie placówki Straży Granicznej w powiecie hajnowskim.

Starosta spotkał się z szefostwem poszczególnych strażnic przekazując symboliczne świąteczne paczki z życzeniami. Następnie odwiedził punkty kontrolne policji w strefie nadgranicznej w Czeremsze, Dubiczach Cerkiewnych, Hajnówce, Białowieży, Narewce, kończąc o godz. 17.00 w Babiej Górze. W imieniu radnych powiatu hajnowskiego Starosta przekazał upominki i życzenia funkcjonariuszom pełniącym służbę w wigilię, ponadto spotkał się kierownictwem policji z województwa śląskiego.

Serdecznie dziękuję radnym powiatu hajnowskiego, którzy wsparli tę wspaniałą inicjatywę. Funkcjonariusze nie kryli zadowolenia i wzruszenia w tym szczególnym czasie – mówi Starosta Hajnowski Andrzej Skiepko.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}