W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wernisaż wystawy malarskiej Pawła Karpiuka

05.04.2024

Plakat składający się z dwóch obrazów Pawła Karpiuka, w centralnym miejscu na białym tle napisy organizacyjne, zawarte w plakacie
ajnowski Dom Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarskiej Pawła Karpiuka.
Na wystawie będą zaprezentowane prace w technice olejnej i akwarelowej, których źródłem inspiracji była rodzinna Narewka i Puszcza Białowieska. Będzie pokazana historia cyklu obrazów przedstawiających wspomnienia z rodzinnych wydarzeń. Artysta ukończył Instytut Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie dyplomem z malarstwa w pracowni Mieczysława Hermana. Zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz, malarstwem akwarelowym i olejnym, fotografią. Otwarcie wystawy odbędzie się *9 marca 2024 r. (sobota) o godz. 14:00 w Galerii Hajnowskiego Domu Kultury w Hajnówce.
Wstęp wolny.
Wystawa będzie otwarta do 5 kwietnia 2024 r.
ZAPRASZAMY!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}