W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ADSUM we współpracy z hajnowskimi trenerami przygotowało szeroką ofertę wakacyjnych zajęć na zmodernizowanym, zrewitalizowanym obszarze OSiR Hajnówka. Jednym z naszych flagowych letnich działań będzie projekt „W blasku olimpijskiego znicza”.

W blasku olimpijskiego znicza - plakat zapraszający dzieci z rocznika 2005-2013 na zajęcia w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Hajnówce

W nawiązaniu do Igrzysk Olimpijskich w Tokio zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do udziału w naszych grach i zabawach na świeżym powietrzu. Od czerwca do września w każdym tygodniu będziemy się spotykać na zajęciach z różnych „olimpijskich” dyscyplin sportu.
 
W celu lepszej integracji postawiliśmy na sporty drużynowe. Na naszych spotkaniach zagramy turnieje w piłkę nożną oraz siatkówkę plażową. Będziemy mogli sprawdzić się w grze w bule (Petanque) oraz coraz bardziej popularnym unihokeju na trawie. Nie zabraknie także gier i zabaw w wodzie.

To nie wszystko w ramach naszych działań pojedziemy na mecz Jagiellonii Białystok oraz zorganizujemy dziecięce Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Uczestnicy: Dzieci i młodzież z roczników 2005-2013

Miejsce i czas: Boiska OSiR Hajnówka 14.06.2021– 17.09.202q (O dokładnej godzinie zajęć uczestnicy będą informowani przez trenerów)

Zapewniamy:
1. Zajęcia z różnych „olimpijskich” dyscyplin sportu
2. Imprezę Igrzyska olimpijskie w Tokio
3.Wyjazd integracyjny na mecz do Białegostoku
4. Zabawy przy ognisku z pamiątkowymi upominkami.

Zgłoszenia i zapisy do udziału w projekcie będzie można złożyć osobiście w dni robocze w biurze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce oraz poprzez kontakt telefoniczny/mailowy. Z uwagi na odpowiednią dopuszczoną wielkość grupy o uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń (kto pierwszy ten lepszy).

Główni prowadzący zajęcia – Marek Hanula tel. 600 327 532, Tomasz Dobosz 514 392 404
Koordynator projektu - Dawid Wojciuk tel. 600482309.

Dofinansowano ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.

 

Materiały

Formularz zgłoszeniowy
Formularz​_zgłoszeniowy​_WBOZ.doc 0.97MB
{"register":{"columns":[]}}