W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uczniowie hajnowskich szkół średnich „Poznają Polskę”!

31.05.2023

Staraniem samorządu powiatu, uczniowie z hajnowskich szkół średnich mogą wyjechać na wycieczki szkolne, dofinansowane z programu „Poznaj Polskę”. To już kolejne środki na rzecz rozwoju oświaty, które pozyskał powiat w 2023 r.

25 tys. zł dla powiatu hajnowskiego z programu "Poznaj Polskę" Całkowita wartość projektu - 57 140 zł.

W dniach 25-26 maja br. uczniów z „Białorusa” można było spotkać we Wrocławiu. Stolica Dolnego Śląska kusiła atrakcjami i historyczną spuścizną. W planie było również zwiedzanie Świdnicy i Jawora. Podczas gdy uczniowie z II LO z DNJB oddali się "wrocławskim impresjom" :), młodzież z Polaka gościła w Małopolsce – 24/26.05. br. odbyła się wycieczka objemująca Kraków, Oświęcim i Zator. Relacje uczniów już niedługo!

Wartość grantu to 25 tys. zł, zaś całkowita wartość projektu, uwzględniając wkład własny, to 57 140 zł.  Aktywność samorządu w zakresie pozyskiwania funduszy sprawiła, że uczniowie hajnowskich szkół średnich – I LO im. Marii Skłodowskiej – Curie i II LO z DNJB mogli na chwilę zapomnieć o szkolnych obowiązkach a jednocześnie poznać architektoniczną, kulturową i historyczną stronę naszego kraju.

Katarzyna Miszczuk

{"register":{"columns":[]}}