W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uczelnie w Powiecie – maturzysto, zapoznaj się z ofertą szkół wyższych! Wraca prezentacja „Uczelnie w powiecie”

16.02.2023

Starosta Hajnowski Andrzej Skiepko objął patronatem Prezentację Edukacyjno – Doradczą „Uczelnie w Powiecie”

Czapka i dyplom - atrybuty absolwenta uczelni

„Uczelnie w powiecie” to impreza kierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych, głównie maturzystów, dostarczająca wyczerpującej informacji o warunkach i możliwościach kontynuowania nauki po ukończeniu szkoły średniej. Wydarzenie odbędzie się 27 lutego 2023 r. w II LO z DNJB w godzinach 10.00 -13.00.

„Uczelnie w Powiecie” mają miejsce w miejscowościach województwa podlaskiego. Dla uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych to szansa na bezpośrednią rozmowę z przedstawicielami uczelni, by bez pośpiechu zapoznać się z ofertą, dokonać porównania. Przyjazd uczelni do miejsca zamieszkania potencjalnego studenta sprawia, że szkoły mogą dotrzeć do szerszej grupy młodych ludzi, gdyż nie wszyscy maturzyści uczestniczą w dniach otwartych. Zapraszamy!

Katarzyna Miszczuk

{"register":{"columns":[]}}