W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„TAK dla zielonej energii w Powiecie Hajnowskim” - zapraszamy na pierwszy "Dzień Otwarty z OZE"

04.05.2022

Kampania informacyjna "Tak dla zielonej energii w Powiecie Hajnowskim" - Dzień otwarty z OZE -13.05 (piątek), godzina 10.00-12.00 Centrum Energii Odnzawialnej ul. 3 Maja 25a, 17-200 Hajnówka. Spotkania informacyjne, bezpłatne doradztwo, informacja nt. OZE i możliwości dofinansowania. Kampania realizowana przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce przy współpracy z Urzędem Miasta Hajnówka #OZEwRegioniePuszczyBiałowieskiej

W ramach realizowanej przez samorząd powiatu kampanii „Tak dla zielonej energii w Powiecie Hajnowskim”, zapraszamy mieszkańców regionu na pierwszy  „Dzień otwarty z OZE”! Oferujemy możliwość skorzystania z doradztwa w zakresie opracowania koncepcji instalacji fotowoltaicznej, grzewczej, termomodernizacyjnej oraz pomoc w złożeniu, rozliczeniu wniosku do programu „Czyste powietrze”.

  • Kiedy: 13 maja (piątek), godzina 10.00-12.00.
  • Gdzie: Doradztwo świadczone jest w Centrum Energii Odnawialnej, ul. 3 Maja 25a, 17-200 Hajnówka,
  • Kto: Dariusz Link – ekspert ds. energii odnawialnych dlink@powiat.hajnowka.pl, telefon:+48 508 378 275, 85 682 21 69

Kampania „Tak dla zielonej energii w Powiecie Hajnowskim” ma na celu popularyzację zielonej energii, dostęp do wiedzy o zielonych technologiach i możliwościach dofinansowania a w ujęciu horyzontalnym – ochronę środowiska i ograniczenie emisji szkodliwych substancji w naszym otoczeniu. Z kolei bezpośrednia pomoc doradcza ma na celu zwiększenie możliwości udziału mieszkańców regionu w korzystaniu z funduszy.  Już teraz zachęcamy do skorzystania z pomocy!

W ramach kampanii samorząd uczestniczył w organizacji spotkania informacyjnego nt. Czystego Powietrza, zaś artykuł informacyjny o założeniach Programu opublikowaliśmy w naszych mediach (link w materiałach).  W kolejnych krokach planujemy organizację Dni Otwartych z OZE (w maju, czerwcu i lipcu), zaś jesienią – doradztwo w zakresie audytu energetycznego. Kampania potrwa do 30 listopada 2022 r., zaplanowane działania skierowane są do mieszkańców regionu.

Katarzyna Miszczuk

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}