W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Tak dla zielonej energii w Powiecie Hajnowskim!

09.09.2022

Plakat promujący bezpłatne doradztwo

Powiat Hajnowski realizuje zadanie w projekcie Hajnówka OdNowa -  Zielona Transformacja realizowanym przez Gminę Miejską Hajnówka polegające na świadczeniu interesariuszom doradztwa z zakresu opracowania koncepcji instalacji fotowoltaicznej/grzewczej/termomodernizacyjnej, pomocy w złożeniu/rozliczeniu wniosku do programu „Czyste powietrze” oraz audytu zużycia energii/Kalkulator oszczędności/Kalkulator samowystarczalności - monitorowanie zużycia energii i rekomendacje odnośnie wprowadzenia zmian ograniczających zapotrzebowanie na energię

Jeśli zastanawiasz się nad montażem zielonej instalacji, ale nie wiesz od czego zacząć ? Skorzystaj z pomocy naszego specjalisty! Możesz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie opracowania koncepcji instalacji fotowoltaicznej, grzewczej, termomodernizacyjnej oraz pomocy w złożeniu, rozliczeniu wniosku do programu „Czyste powietrze”.

Zapraszamy mieszkańców Hajnówki  do Centrum Energii Odnawialnej na "Dzień otwarty z OZE" ! Zapraszamy 09.09.2022 r. (piątek) w godzinach 9.00 —12.00 do Centrum Energii Odnawialnej (ul. 3 Maja 25a w Hajnówce).

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}