W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Starostwo Powiatowe wspiera rozwój wiedzy. Seniorze skorzystaj z bezpłatnych kursów online!

13.01.2022

W celu popularyzacji wiedzy i aktywności wśród ludzi starszych, Powiat Hajnowski wsparł inicjatywę Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie promocji projektów edukacyjnych skierowanych do seniorów. Za zaangażowanie, w ramach podziękowania otrzymaliśmy certyfikat.

Certyfikat Współpracy Uniwersytet Warszawski pragnie serdecznie podziękować Starostwu Powiatowemu w Hajnówce

Jednocześnie przypominamy o możliwości wzięcia udziału w bezpłatnych kursach z ekonomii i języka angielskiego dla seniorów w wieku 60+!

Nauka języka angielskiego w ramach pierwszego kursu oraz solidna dawka praktycznej wiedzy dot. zagadnień ekonomicznych i psychologicznych w ramach drugiego kursu - zachęcamy do udziału we względu na praktyczną tematykę szkoleń.

Na kursie językowym poznacie liczby, słówka związane z przedstawieniem się, robieniem zakupów czy orientacją w przestrzeni. Z kolei na kursie ekonomicznym dowiecie się jak nie dać się oszukać - różnej maści oszustom  oraz statystycznej matematyce. Ponadto portale rekrutacyjne, CV, list motywacyjny, testy rekrutacyjne, wywiady sytuacyjne… po zajęciach żadne z tych pojęć nie będzie dla Państwa obce.

Kursy są całkowicie DARMOWE! Od uczestników wymagany będzie jedynie dostęp do komputera i internetu. Każde spotkanie będzie trwać 1,5 godziny. Szkolenie zwieńczone będzie uzyskaniem imiennego certyfikatu! W obu przypadkach trwa nabór do grup styczniowych - aby wziąć udział w kursie wystarczy wypełnić formularz interaktywny, linki w materiałach.

Katarzyna Miszczuk

 

Materiały

Kursy dla seniorów - ulotka informacyjna. Kliknij by pobrać
WNE​_UW​_kursy​_seniorzy​_(1).pdf 1.91MB
Podziękowania dla urzędu - kliknij by pobrać
Podziękowanie​_UW​_-​_Starostwo​_Powiatowe​_w​_Hajnówce.pdf 1.72MB
Kurs ekonomiczny - strona www wraz z formularzem
Kurs języka angielskiego- strona www wraz z formularzem
{"register":{"columns":[]}}