W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Stand Up w Muzeum

Stand Up w Muzeum
2021-10-29 19:00
 

, Scena w Mozaikarni –Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42 Wstęp wolny
Plakat promujący imprezę Stand-up w Muzeum: pod tytułem wizerunek występujących, u dołu plakatu: termin i miejsce wydarzenia

Wystąpią:
Karol Urbaniak- od gimnazjum mówili na niego Uśmiech. Od tej pory niewiele się zmieniło. Pierwszy raz na scenie pojawił się bo nie było biletów na występ znanego komika. Lubi improwizować i gadać z publicznością. Według opinii jest to raczej casualowy stand-up. Dlaczego go nie widzieliście w telewizji przekonacie się o tym w 5 minut.
Łukasz Kozłowski - "Komedia to tragedia, która przydarzyła się komuś innemu". Stand-up to tragedia, która przydarzyła się mi? mnie? Dla mnie, bo jestem z Białegostoku. Ciągle szuka puent do żartów. Żartów też szuka. Właściwie to Łukasz zawsze czegoś szuka. Podobno zarejestrował się jako bezrobotny i szuka nowej pracy. Twierdzi, że może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi. Gospodarz białostockiej sceny stand-uppowej Potocka&Kozłowski prezentują.
Radek Pawluczuk - Nie ogarnia dlaczego znajomi uważają go za nieogarniętego. Jego występy spotykają się z sporym entuzjazmem widzów, raz nawet ludzie nie dość, że śmiali się na występie to nawet i długo po nim, chociaż to akurat było w zakładzie psychiatrycznym, więc może dlatego. Reprezentuje styl czysto one-linerowy czyli krótkich żartów z zaskakującym zakończeniem, które łączy tak by opisywać swoje życie i poglądy.
Michał Łobejko - Człowiek o wielkim dystansie do życia, o wielkiej pasji do komedii, i o wielkiej wadze. Naukowcy nadal są podzieleni w kwestii czy lepiej go objeść czy przeskoczyć. Gdyby został królem to zwrot "Wasza Wysokość" nie byłby wyolbrzymieniem - poza tym i tak się już bardziej nie da. Finalista przeglądu GAPA w kategorii stand-up. Uczestnik Polskiego Festiwalu Stand-upu. Uczestnik codziennej przerwy na obiad.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
- nakaz zakrywania ust i nosa, czyli noszenia maseczek,
- utrzymywanie dystansu w odległości 1,5 m (nie dotyczy rodzin)
- dezynfekcja rąk
- wstęp na podstawie podpisanego oświadczenia o stanie zdrowia

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przygraniczny Alians Etniczny” z budżetu miasta Hajnówka.

{"register":{"columns":[]}}