W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Stand Up w Muzeum

Stand Up w Muzeum
2021-10-15 17:30
 
Wstęp wolny
, Scena w Mozaikarni –Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42 
Plakat promujący wydarzenie - na żółtym tle postaci występujących, nazwa wydarzenie oraz termin i miejsce.

Zapraszamy na kolejny stand-up w Muzeum! Tym razem wystąpią Paulina Potocka znana hajnowskiej publiczności oraz Marlena Mysza. Na open micu zaprezentują się Filip Mazurek, Maciek Jaśkiewicz i Adrian Ostrowski. Wszystkich chętnych zapraszamy

Wystąpią:
Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Wystąpi w nowym programie "Awokado". Została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu. Na youtube można sprawdzić jej poprzedni program komediowy "Warto żyć": https://youtu.be/BkEY0JkZFwo oraz rozmowę z Abelardem Gizą https://youtu.be/xGR3YQYwOmQ
Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka oraz Comedy Central Polska. Prowadzi w Białymstoku scenę standupową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł "Królowej Łgarzy" na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Jej ulubiona piosenka to "Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech".

Marlena Mysza - to osoba, która zdecydowanie nie lubi siedzieć cicho - woli stać, od niedawna przede wszystkim na scenie w roli komika. Niby poukładana, a jednak nieogarnięta. O swoich pomyłkach, niedomówieniach, byciu fitlook, fitnessie i fitphoto chętnie opowiada wszystkim dookoła, nawet tym, którzy już tego słuchać nie chcą. Jest osobą energiczną i żywiołową i taki też jest jej stand up.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

  • nakaz zakrywania ust i nosa, czyli noszenia maseczek,
  • utrzymywanie dystansu w odległości 1,5 m (nie dotyczy rodzin)
  • dezynfekcja rąk
  • wstęp na podstawie podpisanego oświadczenia o stanie zdrowia

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przygraniczny Alians Etniczny” z budżet umiasta Hajnówka.

{"register":{"columns":[]}}