W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Środki dla Powiatu Hajnowskiego w ramach Polskiego Ładu

27.10.2021

5 000 000,00 zł dofinansowania dla Powiatu Hajnowskiego na modernizację budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Hajnówce oraz jego otoczenia.

Powiat Hajnowski w ramach pierwszego naboru wniosków programu  "Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych" otrzymał 5 000 000, 00 zł na realizację projektu "Modernizację budynku  z lat 60-tych I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Hajnówce oraz jego otoczenia".

W ramach inwestycji zaplanowano kompleksowy remont wewnątrz i zewnątrz budynku wraz z termomodernizacją. W planach m.in. wymiana ogrodzenia, naprawa dachu, modernizacja sali gimnastycznej, montaż instalacji OZE.

Suma dofinansowania inwestycji w ramach Polskiego Ładu w regionie to ponad 63 mln zł – to wartość dla wszystkich projektów samorządów gmin i powiatu zakwalifikowanych do realizacji.

Katarzyna Miszczuk

{"register":{"columns":[]}}