W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

SPZOZ Hajnówka wśród liderów zarządzania!!

30.11.2022

Liderzy Zarządzania - przyznana statuetka

Fantastyczne wieści!! Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej znalazł się na drugim miejscu w kategorii KONTRAKTY NFZ 70-149 MLN ZŁ w 7. edycji zestawienia „Liderzy zarządzania – najlepiej zarządzane szpitale publiczne w Polsce”!!

Liderzy zarządzania - najlepiej zarządzane szpitale publiczne w Polsce” to zestawienie, które jako jedyne w Polsce skupia się na finansach szpitali, inicjatorem rankingu jest BFF Banking Group, natomiast Patronat Honorowy objął Rzecznik Praw Pacjentów. Współorganizatorem rankingu oraz partnerem medialnym jest dziennik Rzeczpospolita, gdzie można znaleźć szczegółowy wykaz placówek medycznych, które uczestniczyły w projekcie.

W rankingu udział wzięło 317 szpitali, które zostały podzielone na kategorie: 3 według wartości przychodu z NFZ oraz Instytuty i Szpitale Kliniczne.

Ocenie podlegały wybrane wskaźniki finansowe, rentowność sprzedaży, dynamika kontraktów z NFZ, płynność szybka, dynamika aktywów oraz jakość opieki nad pacjentami.

To już kolejne wyróżnienie w tym roku - przypominamy, że SPZOZ Hajnówka został nagrodzony certyfikatem „Bezpieczny szpital to bezpieczny pacjent”!

GRATULUJEMY!!

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}