W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze” w Hajnówce

Spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze” w Hajnówce
2022-03-30 12:00
 

, Urząd Miasta Hajnówka, sala nr 12 Aleksego Zina 1 
Informacja -uniwersalna grafika wiadomości. Na niebieskim tle herb Powiatu Hajnowskiego oraz biały napis.

Burmistrz Miasta Hajnówka i Starosta Hajnowski serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 30 marca 2022 roku o godz. 12:00 w sali nr 12 Urzędu Miasta Hajnówka.

W trakcie spotkania pracownik WFOŚiGW w Białymstoku zapozna z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć na które można uzyskać dofinansowanie, jak również sposobem składania wniosków o dofinansowanie oraz zasadami realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

Przypominamy o możliwości skorzystania przez mieszkańców miasta Hajnówka z Punktu Konsultacyjnego, który znajduje się przy ulicy 3 Maja 25a w Hajnówce (Centrum Energii Odnawialnej)

Telefon kontaktowy 85-682-21-69, 508-378-275

Punkt konsultacyjny czynny jest w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9.00-14.00

Uwaga:Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym. Uczestnicy spotkania proszeni są o zabranie maseczek.

{"register":{"columns":[]}}