W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie autorskie z Zofią Piłasiewicz

Spotkanie autorskie z Zofią Piłasiewicz
2021-10-28 17:00
 19:00

, Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. T. Rakowieckiego 
Plakat promujący wydarzenie: okładki książek i tekst informujący o terminie i miejscu wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. T. Rakowieckiego zaprasza 28 października 2021 r. (czwartek) o godz. 17:00 do Czytelni dla Dorosłych na spotkanie autorskie z Zofią Piłasiewicz.

Zofia Piłasiewicz - z zawodu psycholog, z zamiłowania podróżniczka. Ciekawa zarówno szerokiego świata, jak i tego, co zdarza się zwykle o krok od domu. Kapituła Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów Kolosy 2005 wyróżniła jej przejmującą relację ze spływu rzekami Tuwy – jednej z najbardziej egzotycznych i najpiękniejszych republik Syberii. Wrażliwa na otaczającą naturę, zatraca się w fotografowaniu, myśli zaś nierzadko układają się jej w wiersze.

Ze względu na wciąż panujący stan pandemii, ilość osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu jest ograniczona. Chęć udziału w spotkaniu można zgłosić osobiście w siedzibie biblioteki lub telefonicznie pod nr tel. 85-682-29-69 wew. 33.
Uczestników przybyłych na spotkanie obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, utrzymywanie dystansu społecznego oraz dezynfekcja rąk. Wstęp na podstawie oświadczenia o stanie zdrowia.

Na fanpage'u Miejskiej Biblioteki Publicznej wydarzenie będzie relacjonowane na żywo.

Zapraszamy!

{"register":{"columns":[]}}