W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkania przyrodnicze w Białowieskim Parku Narodowym

Spotkania przyrodnicze w Białowieskim Parku Narodowym
2021-08-06 10:00
 12:00
wydarzenie płatne
, Białowieski Park Narodowy 
Spotkania przyrodnicze w Białowieskim Parku Narodowym - informacja o terminie i miejscu spotkania

Spędź czas poznając przyrodę, dobrze się bawiąc, działając kreatywnie, przebywając w wyjątkowym otoczeniu Puszczy Białowieskiej i z bliskimi osobami!
Pracownicy Ośrodka Edukacji Przyrodniczej Białowieskiego Parku Narodowego zapraszają grupy rodzinne i osoby indywidualne na Spotkania przyrodnicze. Zajęcia prowadzimy w dwóch miejscach: w Parku Pałacowym oraz w Rezerwacie Pokazowym Żubrów.

Odbiorcy: Grupy rodzinne i osoby indywidualne (grupy do 15 osób)
Prowadzący: Pracownicy Ośrodka Edukacji Przyrodniczej Białowieskiego Parku Narodowego

Kiedy i gdzie, jaki koszt?

Czwartek, godzina 10.00 - 12.00, Spacer i gry w Rezerwacie Pokazowym Żubrów (RPŻ) Białowieskiego Parku Narodowego. Poznawanie mieszkańców Rezerwatu, gra rodzinna i własnoręczne wykonanie pocztówki.
Zbiórka przy Pawilonie Edukacyjnym RPŻ.
opłata: dorosły – 20 zł, dziecko od 5 do 18 lat – 10 zł (dzieci poniżej 5 lat – bezpłatnie) + bilety wstępu do RPŻ. Opłatę za zajęcia należy uiścić w kasie Pawilonu Edukacyjnego.
Piątek, godzina 10.00 - 12.00, Wyprawa przyrodnicza w Parku Pałacowym w Białowieży. Wędrówka z mapą, poszukiwanie skarbu i własnoręczne wykonanie pamiątki.
Zbiórka na Polanie Edukacyjnej przy Ośrodku Edukacji Przyrodniczej (Dworek Gubernatora) w Parku Pałacowym w Białowieży.
opłata: dorosły – 20 zł, dziecko od 5 do 18 lat – 10 zł (dzieci poniżej 5 lat – bezpłatnie). Opłatę należy uiścić w kasie Muzeum Przyrodniczo-Leśnego BPN.

Sprawy organizacyjne

Konieczne zgłoszenie telefonicznie -85 682 97 34 lub 85 682 97 36 lub zgłoszenie na adres e-mail: edukacja@bpn.com.pl
Zapisy przyjmujemy do godz. 15.00 dnia poprzedzającego wycieczkę. W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach, prosimy o informację. Uczestnicy podpisują przed zajęciami zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Należy dostosować strój odpowiednio do pogody.
W przypadku pogorszenia pogody przed i w trakcie zajęć organizatorzy zaproponują zajęcia zastępcze w obiektach BPN.
Należy przestrzegać aktualnych zaleceń bezpieczeństwa w związku z epidemią Covid-19.

Materiały

Strona internetowa wydarzenia
{"register":{"columns":[]}}