W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spektakl teatralny „Witajcie w Naszej Bajce”

Spektakl teatralny „Witajcie w Naszej Bajce”
2021-08-27 17:30
 

Spektakl teatralny „Witajcie w Naszej Bajce”, Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze, 1 Maja 77 
 • KIEDY

  27 sierpnia 2021 (piątek)

  godz. 17:30

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  Spektakl teatralny „Witajcie w Naszej Bajce”

  Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze, 1 Maja 77

27 sierpnia 2021 o godz. 17.30 zapraszamy do GOK Czeremcha na spektakl teatralny „Witajcie w Naszej Bajce” "Witajcie w Naszej Bajce” to przedstawienie dla dzieci w każdym wieku.

Plakat promujący wydarzenie

Reżyseria Anna Seniuk, występują Kinga Ilgner i Kacper Matula. Spektakl oparty jest na tekstach wielkich twórców polskiej poezji dziecięcej Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. To kompilacja Pchły Szachrajki, piosenek z kultowej „Akademii Pana Kleksa” i „Lokomotywy” Tuwima. To barwne i śmieszne opowieści o ludziach i zwierzętach, które zawsze niosą za sobą morały.
Anna Seniuk tworzy spektakle dla dzieci, które są jednocześnie interaktywne. Angażujemy dzieci do wspólnej zabawy, do wspólnego śpiewania czy mówienia wierszyków. Wszystko poprzez zabawę.

{"register":{"columns":[]}}