W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spacer tematyczny po Puszczy Białowieskiej - 24.07

24.07.2022

Plakat promujący wydarzenie - spacery tematyczne. Informacje organizacyjne na temat rajdu przedstawiono na tle zdjęcia prezentującego trzy osoby z daleka maszerujące po Puszczy.

logotypy projektu: PL-BY-UA 2014-2020, flaga Unii Europejskiej

Akademia Dziedzictwa Puszczy Białowieskiej po raz kolejny zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu! W ramach projektu "Transgraniczne Dziedzictwo Puszczy Białowieskiej" , realizowanego z Programu Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce, zapraszamy do udziału w spacerach tematycznych z przewodnikiem!
  • Spacer I – 24.07
  • Spacer II - 31.07
Start z Centrum Turystyki i Promocji "Kraina Żubra", a trasy to niespodzianka Z pewnością się nie zawiedziecie!
Organizator - czyli Powiat Hajnowski, zapewnia przewodnika, tłumacza, transport, poczęstunek oraz solidną dawkę endorfin! Do udziału zapraszamy osoby dorosłe, całe rodziny oraz gości z Ukrainy.  Zgłoszenia przyjmujemy (spacer I- do 20.07/spacer II- do 27.07 ) mailowo na adres : promocja@powiat.hajnowka.pl
{"register":{"columns":[]}}