W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Śladami Simony Kossak rowerowy spacer tematyczny

29.10.2022

Rajd rowerowy "śladami Simony Kossak" - rowerowy spacer tematyczny. 29.10.2022, start z Hajnówki, godz. 9.00/ start z Białowieży: 11.00.
Zapraszamy mieszkańców na spacer tematyczny, które bohaterką będzie profesor Simona Kossak.
  1. Spacer będzie mieć charakter rajdu rowerowego.
  2. W programie opowieści i rozmowy wokół postaci Simony Kossak.
  3. Wydarzenie edukacyjno-rekreacyjne będzie trwać ok. 5 godzin.
  4. start:
z Hajnówki - 9:00 na ul. Celnej przy krzyżu.
z Białowieży - 11:00 parking przed cerkwią
5. udział w spacerze jest bezpłatny.
 
O Simonie rozmawiamy już w Białowieży, planujemy dłuższe przystanki w miejscu gdzie pracowała Pani Profesor i przy Dziedzince, gdzie mieszkała. W planie jest też ognisko, więc zabierzcie coś do jedzenia:-) W rajdzie mogą brać udział osoby pełnoletnie. Udział w rajdzie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku w mediach społecznościowych.
Organizator nie ubezpiecza uczestników rajdu i każdy jedzie na swoją odpowiedzialność. Uczestnik rajdu powinien ponadto posiadać sprawny technicznie rower, światła, kask ochronny, zapasową dętkę i oczywiście ubiór odpowiedni do pogody.
pytania: enmk@poczta.onet.pl lub telefonicznie: 508 930 409

Materiały

strona wydarzenia
{"register":{"columns":[]}}