W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rozlicz PIT w regionie!

01.03.2023

Kolaż zdjęć przedstawiający inwestycje powiatowe wraz hasłem -zostaw podatek w regionie! Wspólnie zmieniajmy naszą małą Ojczyznę!

Od 15 lutego na podatników czeka e-PIT w e-Urzędzie Skarbowym. Tegoroczna akcja rozliczeń PIT będzie trwała od 15 lutego do 2 maja br. (30 kwietnia to sobota). A Starostwo Powiatowe w Hajnówce zachęca do podarowania podatku organizacjom i inicjatywom z terenu powiatu hajnowskiego. Kampanię „Zostaw 1,5 % w regionie” rozpoczynamy jednak od ważnego apelu.

Drodzy, ważne jest komu przekażecie swój procent podatku, ale równie ważne jest, gdzie się rozliczycie. Budżet każdego samorządu składa się z subwencji rządowej, której wartość zależy od wielkości podatków.

 Twój podatek zmienia okolicę. Wpisz miejsce zamieszkania do PIT-u - apeluje starosta Andrzej Skiepko- dobre drogi, bliskie sąsiedztwo szkół publicznych i opieki zdrowotnej o dobrym poziomie, świadczenia z zakresu pomocy społecznej – twój wybór ma znaczenie dla regionu! Aby inwestować, samorządy gminne i powiatowy potrzebują na te zadania solidarnych wpłat podatków. Wspólnie zmieniajmy naszą małą Ojczyznę, w myśl zasady "Mieszkasz w powiecie = płać podatki w powiecie". Każda wpłata pomaga szybciej budować lepszą jakość życia w każdej z gmin naszego pięknego powiatu - dodaje starosta

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}