W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Punkt zbiórki Powiatu Hajnowskiego i miasta Hajnówka na rzecz uchodźców działa!

06.04.2022

Pracownice Punktu Zbiórki wraz z naszym kolegą Samuelem - pracownikiem ds. zarządzania kryzysowego pozują do wspólnego zdjęcia

W niedzielę 3 kwietnia br. w Hajnowskim Domu Kultury odbył się  koncert charytatywny ,,Głosem serca dla Ukrainy”. Gospodarzami  wydarzenia byli Hajnowski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej  w Hajnówce oraz Hajnowskie Stowarzyszenie ,,Sami Sobie”. Artystyczna  impreza spotkała się z pozytywnym odbiorem przez mieszkańców, co przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Drodzy, dziękujemy za wszystkie dary, które zapełniły po brzegi nasz Punktu Zbiórki! Z upoważnienia Starosty Hajnowskiego Andrzeja Skiepko, dziś (06.04.2022) odwiedziliśmy nasz Punkt i jesteśmy wzruszeni tak wielkim odruchem serca.

Przypominamy, że rodziny z Ukrainy, goszczone w prywatnych domach przez mieszkańców miasta Hajnówka również mogą skorzystać ze zgromadzonej pomocy. Przemiłe Panie obsługujące nasz Punkt wydają rzeczy obywatelom Ukrainy wg zgłoszonych potrzeb. Punkt znajduje się przy ul. Lipowej 39, jest czynny w godzinach 8.00-11.00  oraz 17.00-18.00, telefon 85 682 20 11.

Lista produktów i środków, które mogą być przekazane potrzebującym na Ukrainie (w tym oczekującym przed przejściem granicznym) w linku.
Dziękujemy mieszkańcom regionu za wspieranie naszych działań, dziękujemy za okazywane serce i solidarność. Dziękujemy wolontariuszom i przedsiębiorcom za pomoc w organizacji naszego punktu Zbiórki – dzięki hojności społeczności lokalnej rzeczy tylko przybywa!  

Katarzyna Miszczuk

Materiały

Punkt zbiórki na rzecz uchodźców

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}