W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Promujemy nasz region w mediach

21.02.2022

Początek roku to czas podsumowań i promocji – w styczniu i lutym 2022 r. samorząd za pośrednictwem grupy medialnej Max Media promował walory regionu.

Screeny stron internetowych, na których ukazały się artykuły

Zaprezentowaliśmy nasz powiat jako miejsce sprzyjające rozwojowi innowacji, pochwaliliśmy się naszymi osiągnięciami w zakresie rozwoju gospodarki oraz promowaliśmy ofertę inwestycyjną i turystyczną regionu. Powiat Hajnowski to miejsce godne zainteresowania, mające wiele do zaoferowania mieszkańcom, turystom i inwestorom – co staraliśmy się zaprezentować.

Promocja w Internecie ma na celu kształtowanie pozytywnego wizerunku regionu oraz dotarcie do jak najszerszego grona internautów. To kluczowy element skutecznej komunikacji oraz nieodłączne narzędzie sprzyjające rozwojowi gospodarczemu. W końcu w internecie, parafrazując utarte powiedzonko, „jak cię piszą, tak cię widzą” :).Efekty medialnej ofensywy poniżej.

Katarzyna Miszczuk

Materiały

Region Puszczy Białowieskiej kusi inwestorów – artykuł ukazał się na stronie FAKTY- Magazyn Gospodarczy
Puszcza Białowieska na weekend i dłuższy pobyt – artykuł ukazał się na stronie VIP Magazyn
TAK dla zielonej energii w Podlaskiem! – artykuł ukazał się na stronie Rynek Inwestycji
{"register":{"columns":[]}}