W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Promocja koncepcji e-rowerów

25.06.2021

W związku z realizacją projektu MARA – Mobility and Accesibility in Rural Areas (Mobilność i dostępność na obszarach wiejskich), w dniu 17 czerwca br. Starostwo Powiatowe w Hajnówce zorganizowało spotkanie dedykowane branży turystycznej i mieszkańcom.

Rozwój koncepcji e-rowerów w regionie. 77 660 euro - wartość projektu

3 logotypy projektu MARA

W związku z realizacją projektu MARA – Mobility and Accesibility in Rural Areas (Mobilność i dostępność na obszarach wiejskich), w dniu 17 czerwca br. Starostwo Powiatowe w Hajnówce zorganizowało spotkanie dedykowane branży turystycznej i mieszkańcom. Jego tematyką była prezentacja wypracowanego modelu innowacji tj. koncepcji wdrożenia e-rowerów w regionie. W związku z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, spotkanie odbyło się online, z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams. Podczas dwugodzinnej rozmowy uczestnikom zaprezentowaliśmy efekty dwuletniej pracy tj. strategiczne założenia  budowy systemu e-rowerów w regionie. Wspólnie zastanawialiśmy się nad alternatywnymi kierunkami mobilności i ich znaczenia dla gospodarki regionu oraz rozwoju turystycznego. Podczas części warsztatowej dokonaliśmy analizy SWOT wdrożenia koncepcji e-bike w regionie Puszczy Białowieskiej – w tym celu uczestnikom indywidulanie przekazane zostały materiały piśmiennicze tj. notesy i długopisy USB. Kolejne spotkanie już w sierpniu (zapisy zostaną uruchomione z wyprzedzeniem). Tymczasem nie osiadamy na laurach – w końcu czerwca ruszamy w teren, by przygotować spot promocyjny projektu. Zadanie jest realizowane wspólnie z Politechniką Białostocką – naszym partnerem wiodącym. Efekty zaprezentujemy w naszych mediach: stronie www i portalu Facebook.
Katarzyna Miszczuk

{"register":{"columns":[]}}