W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Prapremiera spektaklu teatralnego

30.12.2022

Plakat promujący wydarzenie - na białym tle informacje organizacyjne (data i miejsce spektaklu), logotypy: organizatora wydarzenia (Fundacji Inicjatyw Rozwojowych i Edukacyjnych), Hajnowskiego Domu Kultury, Miasta Hajnówka oraz funduszy norweskich
W takim stanie, w jakim jest świat - na przełomie roku - wieczór w teatrze to dobra rzecz, by oderwać nasze umysły od codzienności i nakarmić nasze serca emocjami.
Dlaczego spektakl teatralny? Bo uważamy, że ze wszystkich form sztuki ta jest najbardziej bezpośrednim sposobem, w jaki człowiek może dzielić się z drugim człowiekiem sensem tego, co to znaczy być człowiekiem.
Wydarzenie, który przygotowuje młodzież nie będzie laurką dla Simony Kossak.
Dla nich będzie to więc próba odwagi, pracowitości, zaangażowania, przepracowania własnej nieśmiałości.
Dla nas to rzadka okazja, żeby poczuć ich odwagę do mówienia wprost tego, co czują, jak rozumieją rzeczywistość, która im przygotowaliśmy - dorośli.
Przedstawienie to rezultat ich trzymiesięcznych spotkań i działań performatywnych: rozmów o sztuce, aktywności teatralnych.
Prapremiera spektaklu teatralnego przygotowanego przez młodych ludzi z Hajnówki pod opieką reżyserki: @Joanna Troc: 30 grudnia 2022 r. o godzinie 18:00.
{"register":{"columns":[]}}