W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

05.11.2021

Uczestnicy w trakcie zawodów - rozgrywki przy stołach do tenisa

Kolejna rywalizacja w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym na szczeblu powiatu hajnowskiego w starszym roczniku szkół podstawowych, przeprowadzona 28 października 2021r.,  okazała się szczęśliwa dla reprezentacji SP Narewka, która wprowadziła do Finału Grupy Południowej reprezentację dziewcząt i chłopców. Po jednym zespole awans wywalczyły również uczennice z  SP Czeremcha i uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Hajnówce.  

Za miejsca I – III drużyny otrzymały pamiątkowe medale, ufundowane przez PSZS w ramach realizowanych projektów z Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Hajnówce. 

Powiatowy Szkolny Związek składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Narwi i nauczycielowi  WF Pawłowi Pleskowicz  za sprawne przeprowadzenie zawodów.
Zawodników i trenerów   poinformowano w sprawie bezpieczeństwa (covid) oraz przeprowadzono dezynfekcję dłoni.

Dziewczęta

  • 1 miejsce - SP NAREWKA awans do finału grupy południowej
  • 2 miejsce - SP CZEREMCHA awans do finału grupy południowej
  • 3 miejsce - SP 3 HAJNÓWKA

Chłopcy

  • 1 miejsce - SP2 HAJNÓWKA awans do finału grupy południowej
  • 2 miejsce - SP NAREWKA awans do finału grupy południowej
  • 3 miejsce - SP  3 HAJNÓWKA
  • 4 miejsce - SP CZEREMCHA
  • 5 miejsce - SP DUBICZE CERKIEWNE / SP NAREW

FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ ODBĘDZIE SIĘ 13 listopada 2021r. o godz.10.00 w Dobrzyniewie Dużym. Zgłoszenia przez SRS do dnia 06.11.2021.
Przewodniczący Powiatowego SZS – Janusz Ludwiczak

 

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}