W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiat Hajnowski apeluje o pomoc dla Gabrysia Teterdynko!

20.09.2021

Podziel się z nami nakrętkami!

Serce na nakrętki - dar od Firmy PRONAR

Powiat Hajnowski angażuje się w kolejne akcje społeczne na rzecz Gabrysia Teterdynko! W holu Urzędu od dawna stoi drewniana skrzynia – niegdyś była skarbem Kubusia Suchodoły (zbiórka zakończyła się sukcesem!), dziś należy do Gabrysia Teterdynko – chorego na ostrą białaczkę limfatyczną. Chłopiec pilnie potrzebuje pomocy! Tymczasem obok Parku Wodnego w Hajnówce stanęło przepiękne serce na nakrętki - to dar od firmy Pronar dla Powiatu Hajnowskiego! Panu Sergiuszowi Martyniukowi - Prezesowi tego prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie! A was, Czytelnicy prosimy o pomoc w systematycznym napełnianiu serca dla Gabrysia!

Przedsiębiorstwo PRONAR to gospodarcza wizytówka Powiatu Hajnowskiego - to sieć dystrybucji na całym świecie, wielomilionowe kontrakty, prace badawczo – rozwojowe, prestiżowe nagrody. Ale to także zaangażowanie w sprawy społeczności lokalnej, chęć niesienia pomocy. PRONAR kolejny raz udowodnił, że wielka firma potrafi okazać ogromne serce. W hajnowskim SP ZOZ funkcjonuje aparat rentgenowski, przekazany przez Zarząd spółki, z Panem Sergiuszem Martyniukiem na czele. PRONAR wspierał także Kubusia Suchodołę, dziś pomaga w zbieraniu środków na rzecz Gabrysia. Chłopiec pilnie potrzebuje pomocy, dlatego zwracamy się z apelem o wsparcie w napełnieniu serca - liczy się każda nakrętka! Dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli a przede wszystkim moim pracownikom za m.in. organizację zbiórek nakrętek w terenie – angażując się w czasie wolnym od pracy, dają z siebie 100%! Dla mnie osobiście to zaszczyt pracować z tak wspaniałymi ludźmi, wierzę, że Gabryś otrzyma pomoc i wsparcie, na które zasługuje! – apeluje Starosta Hajnowski Andrzej Skiepko.

Katarzyna Miszczuk

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}