W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Odbył się Bal u Króla Lula

07.02.2023

04 lutego na zakończenie ferii zimowych w Hajnowskim Domu Kultury odbył się Bal u Króla Lula. Sala kolumnowa zmieniła się w magiczną krainę, wyglądającą bajecznie i kolorowo.

Tańce
Podczas balu karnawałowego dzieci tańczyły w rytm znanych dziecięcych oraz popularnych utworów, brały udział w konkursach z nagrodami i zabawach, aż czasami nam trudno było dotrzymać im kroku…
 
Jak na prawdziwy bal przystało nie zabrakło mnóstwo uśmiechów i pięknych strojów. Na balu zdecydowanie dominowały księżniczki oraz niezwyciężeni bohaterowie filmowi, ale nie zabrakło również policjanta, pirata czy biedronki. Tańczyliśmy solo i parami z podskokami i obrotami – słowem była dobra zabawa i dużo się działo.
 
W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić się soku oraz pomalować buźkę i zrobić kolorowe warkoczyki. Na koniec wybrano królową i króla balu, którzy wspólnym tańcem zakończyli zabawę karnawałową.
 

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}