W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Od 11 kwietnia 2022 roku zostanie wprowadzona korekta rozkładu jazdy pociągów POLREGIO w województwie podlaskim

11.04.2022

Zmiany dotyczą także Powiatu Hajnowskiego

Informacja -uniwersalna grafika wiadomości. Na niebieskim tle herb Powiatu Hajnowskiego oraz biały napis.

POLREGIO informuje, że od 11 kwietnia br. nastąpią niewielkie zmiany w obowiązującym rozkładzie jazdy. Zbliżająca się zmiana jest spowodowana dostosowaniem rozkładu jazdy do możliwości ruchowych na modernizowanej stacji Białystok i linii kolejowej nr 6 „Rail Baltica”, a także uwzględnieniem wniosków pasażerów.   

Zmiany na odcinku Białystok - Szepietowo

Od poniedziałku, 11 kwietnia 2022 roku pociągi POLREGIO z Szepietowa do Białegostoku będą odjeżdżały ze stacji początkowej 5 minut wcześniej, tj. o godz. 5:00 i 6:01. Przyjazd do stacji Białystok bez zmian.

Kilka minut później będą odjeżdżały cztery autobusy zastępczej komunikacji:

  • z Białegostoku do Szepietowa zamiast o godz. 14:50, odjazd o 14:59, a do Łap zamiast o godz. 16:10, odjazd o godz. 16:15;
  • z Szepietowa zamiast o godz. 16:30, odjazd o 16:36;
  • z Łap zamiast o godz. 17:05, odjazd o 17:10.

Na wniosek mieszkańców miejscowości Baciuty został wprowadzony nowy przystanek komunikacji zastępczej funkcjonującej na trasie Białystok – Szepietowo. Od 11 kwietnia autobusy będą się zatrzymywały na przystanku PKS przy ul. Młynowej.

Zmiany na innych trasach

Zmiana rozkładu od 11 kwietnia 2022 r. będzie dotyczyła również wieczornego pociągu relacji Białystok – Hajnówka. Pociąg ten obecnie odjeżdżający z Białegostoku o godz. 19:30, w dniach 11 kwietnia – 3 maja będzie odjeżdżał o godz. 20:10. Z tą zmianą wiąże się zmiana odjazdu z Bielska Podlaskiego pociągu do Czeremchy. W tych dniach pociąg relacji Bielsk Podlaski - Czeremcha będzie odjeżdżał o godz. 21:30, a nie jak obecnie o 20:35.

Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem, który jest prezentowany na wszystkich stacjach i przystankach oraz na stronach internetowych polregio.pl i portalpasazera.pl
Ponadto, informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych oraz pod numerem infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę).

{"register":{"columns":[]}}