W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Niedługo nabór do Programu „Aktywni+” na lata 2021-2025 - zaproszenie na spotkania informacyjne.

01.02.2023

Informacja -uniwersalna grafika wiadomości. Na niebieskim tle herb Powiatu Hajnowskiego oraz biały napis.

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej planuje na luty 2023 r. ogłoszenie naboru ofert w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025. Departament Polityki Senioralnej Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, zaprasza przedstawicieli podmiotów, które zamierzają ubiegać się o dofinansowanie w ramach ww. Programu, do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących tegorocznego naboru.
Spotkania odbędą się w formule online, za pośrednictwem Microsoft Teams, w dniach:
- 02.02.2023r., godz.: 10:00
- 09.02.2023r., godz.: 10:00
- 15.02.2023r. , godz.:10:00
Osoby i organizacje zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone o przesłanie zgłoszenia na adres: aktywni@mrips.gov.pl, wraz ze wskazaniem preferowanego terminu. Wraz ze zgłoszeniem można również przesłać ewentualne pytania dotyczące naboru, przygotowania ofert, na które będą udzielane odpowiedzi w trakcie spotkań.
Link z dostępem, zostanie przesłany do zgłoszonych organizacji najpóźniej na dwa dni przed planowanym terminem spotkania.

{"register":{"columns":[]}}