W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mistrzyni świata nagrodzona!

17.12.2021

Gratulacje przekazane Kamili, podpisane przez Starostę i Przewodniczącego Rady Powiatu

To był niezwykle miły akcent XXIV sesji Rady Powiatu Hajnowskiego – podczas wczorajszego posiedzenia (16.12.2021) Starosta Hajnowski Andrzej Skiepko wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Eugeniuszem Saczko uroczyście nagrodzili Kamilę Stankiewicz- uczennicę technikum logistycznego Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce, która we wrześniu br. wywalczyła Mistrzostwo Świata w dyscyplinie wędkarstwo rzutowe (casting).

Sportowa pasja i wytrwałość to kombinacja cech pomagających odnieść sukces. Ktoś kiedyś powiedział, że nasza pasja jest naszą siłą – Kamili życzę aby ta wewnętrzna moc pomagała przeciwstawić się chwilom zwątpienia i słabości towarzyszącym w drodze na szczyt. Jestem przekonany, że przed Kamilą jeszcze wiele pięknych emocji związanych z momentem wejścia na podium. Wyrazy gratulacji kieruję nie tylko do naszej reprezentantki w wędkarstwie rzutowym ale również rodziców i nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce – Państwa pomoc i wsparcie to solidna podstawa sukcesu Kamili. Gratuluję dotychczasowy osiągnięć, jestem dumny, że jest wśród nas mistrzyni świata -puentuje Starosta Hajnowski Andrzej Skiepko.

W wyrazie wdzięczności za reprezentację Powiatu Hajnowskiego wraz z życzeniami dalszych sukcesów Kamila otrzymała nagrodę rzeczową ufundowaną przez Starostę Hajnowskiego.
Gratulujemy!!!

Katarzyna Miszczuk

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}