W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje projektu Rocznego programu współpracy Powiatu Hajnowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok

21.09.2021

Informacja -uniwersalna grafika wiadomości. Na niebieskim tle herb Powiatu Hajnowskiego oraz biały napis.

Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprasza wszystkich zainteresowanych,  a w szczególności przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału
w konsultacjach projektu Rocznego programu współpracy Powiatu Hajnowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok.
Konsultacje prowadzone są w formie pisemnej poprzez przyjmowanie uwag i wniosków na formularzu dostępnym poniżej do pobrania.
Wypełnione formularze należy składać w terminie od 28.09.2021 r. do 11.10.2021 r. w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Hajnówce, przesłać na adres e-mail: sprawy.spoleczne@powiat.hajnowka.pl lub przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Hajnówce, ul. A. Zina 1, 17-200 Hajnówka (liczy się data wpływu). Formularze anonimowe lub nie zawierające uzasadnienia nie będą rozpatrywane.
Informacja o wynikach przeprowadzonych konsultacji zostanie zamieszczona na stronie internetowej powiatu nie później niż wciągu 14 dni od zakończenia konsultacji.

Z up. Starosty
Nina Łukasik
Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych

Materiały

Uchwała Zarządu Powiatu
Uchwała​_-​_konsultacje​_programu​_na​_2022​_rok.doc 0.04MB
Formularz zgłoszeniowy
formularz.doc 0.03MB
Projekt Programu Wspólpracy na 2022 rok
Projekt​_Programu​_współpracy​_na​_2022​_rok.doc 0.09MB
{"register":{"columns":[]}}