W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje projektu Rocznego programu współpracy Powiatu Hajnowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok

15.09.2022

Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w konsultacjach projektu Rocznego programu współpracy Powiatu Hajnowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok.

Informacja -uniwersalna grafika wiadomości. Na niebieskim tle herb Powiatu Hajnowskiego oraz biały napis.

Konsultacje prowadzone są w formie pisemnej poprzez przyjmowanie uwag i wniosków na formularzu dostępnym poniżej do pobrania.

Wypełnione formularze należy składać w terminie od 26.09.2022 r. do 9.10.2022 r. w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Hajnówce, przesłać na adres e-mail: sprawy.spoleczne@powiat.hajnowka.pl lub przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Hajnówce, ul. A. Zina 1, 17-200 Hajnówka (liczy się data wpływu). Formularze anonimowe lub nie zawierające uzasadnienia nie będą rozpatrywane.

Informacja o wynikach przeprowadzonych konsultacji zostanie zamieszczona na stronie internetowej powiatu nie później niż wciągu 14 dni od zakończenia konsultacji.

Z up. Starosty Nina Łukasik Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych

Materiały

Wniosek - konsultacje 2022
wniosek​_2022.docx 0.01MB
Program wspólpracy na 2023 rok
Program​_współpracy​_na​_2023​_rok.doc 0.10MB
{"register":{"columns":[]}}