W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat meteorologiczny

30.12.2021

Uwaga - opady marznące

Informacja -uniwersalna grafika wiadomości. Na niebieskim tle herb Powiatu Hajnowskiego oraz biały napis.

Nazwa biura: IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku
Zjawiska: Opady marznące
Obszar województwo podlaskie
powiaty: augustowski, białostocki, Białystok, bielski, grajewski, hajnowski, kolneński, Łomża, łomżyński, moniecki, sejneński, siemiatycki, sokólski, suwalski, Suwałki, wysokomazowiecki, zambrowski
Sytuacja meteorologiczna": Na obszarze objętym ostrzeżeniami pojawiły się już słabe opady deszczu i mżawki, marznące, powodujące gołoledź. Zjawiska te odnotowane zostały na stacjach w Suwałkach i Białymstoku. W ciągu najbliższych godzin słabe opady deszczu i opady mżawki, marznące, powodujące gołoledź, nadal będą występowały miejscami na wskazanym obszarze i będą utrzymywaly się przez noc i do jutra do godzin okołopołudniowych.
Uwagi: Komunikat przygotowano na podstawie danych z systemów teledetekcji atmosfery oraz sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.
Dyżurny synoptyk IMGW-PIB Wiesław Winnicki

{"register":{"columns":[]}}