W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kolejny "Dzień Otwarty z OZE"

14.10.2022

Tak dla zielonej energii w Powiecie Hajnowskim!

Plakat informujący o terminie i miejscu wydarzenia - "Dzień otwarty z OZE" - na szaro- żółtym tle treść informacyjna, u góry herb powiatu, logo miasta Hajnówka oraz Centrum Energii Odnawialnej

Trwa kampania „Tak dla zielonej energii w Powiecie Hajnowskim” realizowana przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce przy współpracy z Urzędem Miasta Hajnówka w terminie 30.03.-30.11.2022.

W ramach tego zorganizowaliśmy już Dni Otwarte z OZE, współuczestniczyliśmy w organizacji spotkań informacyjnych nt. Programu Czyste Powietrze (w marcu i czerwcu br.) a także promujemy zielone projekty samorządu powiatu (i nasz region też :)). A już dziś zapraszamy Was na kolejny "Dzień Otwarty z OZE".

Zastanawiasz się na montażem zielonej instalacji, ale nie wiesz od czego zacząć? Programy grantowe to dla Ciebie przysłowiowa "czarna magia"? Skorzystaj z pomocy naszego specjalisty!  Możesz liczyć na pomoc w złożeniu, rozliczeniu wniosku do programu „Czyste powietrze”.

Organizacja „Dni otwartych z OZE” ma na celu promocję zielonej energii wśród mieszkańców regionu. Zapraszamy 21.10 (piątek) w godzinach 9.00—12.00 do Centrum Energii Odnawialnej (ul. 3 Maja 25a w Hajnówce).

Katarzyna Miszczuk

{"register":{"columns":[]}}