W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kiermasze Produktów Lokalnych wracają!

04.07.2022

Kiermasz Produktów Lokalnych Regionu Puszczy Białowieskiej, 09-10.07.2022 Budy Leśne 1A

Zabierz do domu fragment Puszczy Białowieskiej! Powiat Hajnowski to zagłębie smacznej kuchni i rękodzielniczych talentów, odzwierciedlających przywiązanie do tradycji i wielokulturowe piękno regionu. Lubisz lokalne smaczki i nietuzinkowe bibeloty? Albo dla odmiany masz rękodzielniczy lub kulinarny talent? Podziel się swoimi umiejętnościami ze światem i spotkajmy się wszyscy w jednym miejscu! I jednych i drugich zapraszamy w weekendy do Centrum Turystyki i Promocji Kraina Żubra!

Starostwo Powiatowe w Hajnówce oraz powiatowe Centrum Turystyki i Promocji "Kraina Żubra" po raz kolejny organizują Kiermasz Produktów Lokalnych. Serdecznie zapraszamy artystów, rękodzielników i wytwórców produktów lokalnych z regionu Puszczy Białowieskiej do udziału. Rezerwujcie terminy: 09-10.07.2022, 23-24.07, 30-31.07, 13-14.08 oraz 20-21.08 i widzimy się na terenie parkingu przy siedzibie Centrum Turystyki i Promocji „Kraina Żubra” (Budy Leśne 1A, dawny parking Zwierzyniec). Udział w Kiermaszu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz zapisy (za pomocą formularza zgłoszeniowego) do udziału w kiermaszu prosimy kierować na adres e-mail: bbudnik@powiat.hajnowka.pl lub krainazubra@powiat.hajnowka.pl, tel. 85 682 51 99.

Celem kiermaszu jest promocja producentów i twórców produktów lokalnych z regionu Puszczy Białowieskiej. Produkty lokalne są znakiem promocyjnym naszego pięknego regionu. Na skraju najstarszego lasu Europy przyroda i kultura tworzą nierozerwalną, nigdzie niespotykaną relację opartą na wiedzy, szacunku do praw natury i barwach wielu kultur. Te wielobarwne skarby - utkane, wyszywane, wyplecione, uformowane na garncarskim kole lub w rękach kolejnych pokoleń lokalnych rzemieślników  albo zamknięte w słoiczkach będziecie mogli  zobaczyć i posmakować w trakcie naszego kiermaszu! Zapraszamy!

Katarzyna Miszczuk

Materiały

Regulamin Kiermaszu
regulamin​_kiermaszy 2022.doc 0.04MB
Klauzula informacyjna - Kiermasz
klauzula​_-​_kiermasz 2022.docx 0.01MB
Formularz zgłoszeniowy do udziału w Kiermaszu
formularz kiermasz 2022.doc 0.05MB
{"register":{"columns":[]}}