W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kiermasz produktów lokalnych regionu Puszczy Białowieskiej 31.07. - 01.08.2021 r.

06.08.2021

Kiermasze wystawców

Kolejny weekend z produktami lokalnymi już za nami. Tym razem do grona wystawców dołączyli: Fundacja "ONI TO MY" z Hajnówki oraz Pan Eugeniusz Masalski oferujący przepyszne i zdrowe miody z Puszczy Białowieskiej oraz piękne świece z wosku pszczelego. Panie z Fundacji prezentowały bogatą ofertę wyrobów z włóczki (czapki, kominy), regionalne makatki, woreczki i torby z materiału, ręcznie robioną biżuterię oraz ekologiczne mydełka – na stoisku nie zabrakło również smacznych przetworów owocowych. Kolejnym wystawcą  na naszym Kiermaszu była Pani Krystyna Łukjaniuk z Hajnówki, która jest twórczynią cudownej biżuterii artystycznej wykonanej techniką sutaszu oraz przepięknych chust, sukieneczek dziecięcych oraz wyrobów szydełkowych. Po raz kolejny gościlismy też Panią Marię Dolińską z Hajnówki oraz Panią Lucynę Zdanowską z Planty. Panie zachwycały turystów prezentowanymi przez siebie misternie tworzonymi "dziełami" z haftu, koronki i włóczki. Kiermasz sobotnio-niedzielny uważamy za bardzo udany. Dopisała pogoda oraz licznie odwiedzający turyści.

Zapraszamy do udziału w kolejnym Kiermaszu, który odbędzie się już w najbiższy weekend: siódmego i ósmego sierpnia. Będą nowe produkty żywnościowe i kolejne atrakcje.

Wydział Promocji i Rozwoju

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}