W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jak zaoszczędzić na ogrzewniu domu tej zimy?

09.01.2023

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu tej zimy? Ogrzewanie naszych domów jest coraz droższe. Oto proste kroki do zmniejszenia rachunków jeszcze tej zimy.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kampanią Polskiego Alarmu Smogowego – „Ciepło od zaraz!". W ramach pierwszej odsłony kampanii przygotowaliśmy informacje jak w prosty sposób ograniczyć koszty ogrzewania jeszcze tej zimy. Porady zostały przygotowane przez audytora energetycznego, Tomasza Fiszera, który przystępnie tłumaczy jak zmniejszyć koszty ogrzewania pomieszczeń i wody.
 
Biorąc pod uwagę rosnące ceny wszystkich nośników energetycznych: węgla, drewna, pelletu, gazu i energii elektrycznej, zmniejszenie ich zużycia to dobry sposób na zabezpieczenie się przed wzrostem kosztów. Proste czynności, takie jak instalowanie termostatów na grzejnikach, obniżanie temperatury w pomieszczeniach, montaż ekranów z pianki za grzejnikami, a nawet umiejętne wietrzenie pomieszczeń pomogą obniżyć rachunki za ogrzewanie. Przedstawione w kampanii działania mogą doprowadzić do łącznych oszczędności energii sięgających nawet kilkudziesięciu procent.

Materiały

Jako zaoszczędzić ciepło? Ulotka do pobrania
ulotka​_ciepło.pdf 0.15MB

Wideo

{"register":{"columns":[]}}