W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

IV Konkurs na Pisankę Wielkanocną – niedługo rozstrzygnięcie

19.04.2022

Konkursowa pisanka - praca plastyczna

W dniach od 1 marca do 5 kwietnia 2022r. w Domu Dziecka w Białowieży był ogłoszony konkurs na Pisankę Wielkanocną, którego organizatorami byli PCPR w Hajnówce, Dom Dziecka im. Haliny Kopalińskiej w  Białowieży i Fundacja Oni to My  z Hajnówki.

 Celem konkursu było promowanie wartości rodzinnych, kultywowanie wielkanocnej tradycji wykonywania ozdób świątecznych, pobudzanie integracji i aktywności społecznej wśród dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, umożliwianie prezentacji własnych dokonań twórczych.

W konkursie  wzięło udział  45 uczestników od 4 do 18 r.ż. pod opieką 16 opiekunów. Na konkurs wpłynęło 23 prace ze szkół i przedszkoli, placówek oraz rodzin zastępczych z powiatu hajnowskiego, województwa podlaskiego i z zagranicy.

W dniu 13 kwietnia 2022r. Jury w składzie:
1.    Barbara Bańka – przewodnicząca komisji
oraz członkowie:
2.    Bożena Walencik
3.    Barbara Szymanowska
4.    Hanna Schmit
5.    Tomasz Kołodziejczak

Komisja oceniła prace w IV kategoriach wiekowych i przyznała trzy nagrody specjalne. Nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą.  
Dziękujemy uczestnikom i opiekunom za udział. A z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia i wszystkiego dobrego oraz nadziei, że miłość pokona wszystko. Info o zwycięzcach wkrótce!
Informacji udzieliła
Krystyna Dackiewicz

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}