W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

I Mistrzostwa Powiatu w Szachach

29.04.2023

Plakat promujący wydarzenie - na szarym zdjęcie pinków, nad i pod zdjęciem informacje organizacyjne i herb powiatu hajnowskiego
Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu hajnowskiego na I Mistrzostwa Powiatu w Szachach. Turniej odbędzie się 29.04.2023 w sali Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hajnówce przy ul. 11 Listopada 24 o godzinie 9.00. W ostatnich latach coraz więcej młodych osób rozpoczyna przygodę z tą królewską grą. Chcemy, aby ten turniej połączył pokolenia graczy naszego powiatu i był dobrą okazją do wymiany doświadczeń. Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem piotr.leoniuk@gmail.com lub SMS tel. 608532490.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18 kwietnia 2023 roku o godz. 24:00. W treści zgłoszenia należy podać imię i nazwisko zawodnika, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenie jest ważne, po otrzymaniu potwierdzenia. Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Regulamin dostępny poniżej.

Materiały

Regulamin Mistrzostwa w Szachach
REGULAMIN​_I​_mistrzostw​_powiatu​_hajnowskiego.doc 0.04MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}