W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Fundusze na zarządzanie kryzysowe wydatkowane

18.01.2022

Powiat Hajnowski otrzymał 30 tys. bezzwrotnej dotacji celowej od władz Województwa Podlaskiego. Zgodnie z przeznaczeniem, środki zostały wydatkowane na realizację zadań związanych z zarządzaniem kryzysowym na terenie powiatu.

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Straży Pożarnej oraz Starosta i Wicestarosta podczas przekazania sprzętu

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce została wyposażona w piłę szablastą (2 szt.), poduszkę wysokociśnieniową V18,8 bar (1 szt.) oraz zestaw podpór do stabilizacji (1 komplet). Przekazanie sprzętu, niezbędnego w codziennym funkcjonowaniu przez Starostę Hajnowskiego i Wicestarostę nastąpiło 17.01.2022. Z kolei na potrzeby Urzędu zakupiono sprzęt komputerowy, termosy oraz agregat prądotwórczy.

Dziękuję Członkom Zarządu Województwa Podlaskiego z Panem  Marszałkiem Arturem Kosickim na czele za okazane wsparcie i pomoc. Pozyskane środki pozwoliły na zakup niezbędnego sprzętu, potrzebnego do realizacji zadań z zakresu zarządzania kryzysowego. Korzystając z okazji, jako Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego dziękuję jej członkom za współpracę na rzecz bezpieczeństwa regionu – mówi Starosta Hajnowski Andrzej Skiepko.

Katarzyna Miszczuk

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}