W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień otwarty z OZE po raz czwarty!

05.09.2022

Plakat informujący o terminie i miejscu wydarzenia - "Dzień otwarty z OZE" - na szaro- żółtym tle treść informacyjna, u góry herb powiatu, logo miasta Hajnówka oraz Centrum Energii Odnawialnej

Tak dla zielonej energii w Powiecie Hajnowskim!

To hasło przewodnie nowej kampanii informacyjnej, realizowanej przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce. Nadrzędnym celem kampanii w ujęciu horyzontalnym jest zwiększenie udziału społeczności lokalnej z produkcji zielonej energii  Ale........ żeby być, najpierw trzeba wiedzieć , stąd zapraszamy Was do Centrum Energii Odnawialnej na czwarty "Dzień otwarty z OZE" ! Zastanawiasz się na montażem zielonej instalacji, ale nie wiesz od czego zacząć ?  Programy grantowe to dla Ciebie przysłowiowa "czarna magia"? Skorzystaj z pomocy naszego specjalisty! Możesz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie opracowania koncepcji instalacji fotowoltaicznej, grzewczej, termomodernizacyjnej oraz pomocy w złożeniu, rozliczeniu wniosku do programu „Czyste powietrze”. Zapraszamy 09.09 (piątek) w godzinach 9.00 —12.00 do Centrum Energii Odnawialnej (ul. 3 Maja 25a w Hajnówce)
{"register":{"columns":[]}}