W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Otwarty z OZE po raz drugi!

08.06.2022

Tak dla zielonej energii w Powiecie Hajnowskim!

Tak dla zielonej energii w Powiecie Hajnowskim! !!Dzień Otwarty z OZE !!
17.06. (piątek) , godz. 10.00 - 12.00
Centrum Energii Odnawialnej, ul. 3 Maja 25a, 17-200 Hajnówka 508 378 275

Trwa kampania „Tak dla zielonej energii w Powiecie Hajnowskim” realizowana przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce przy współpracy z Urzędem Miasta Hajnówka w terminie 30.03.-30.11.2022.

W ramach tego zorganizowaliśmy już Dzień Otwarty z OZE oraz współuczestniczyliśmy w organizacji spotkań informacyjnych nt. Programu Czyste Powietrze (w marcu i czerwcu) – tym, którzy nie mogli uczestniczyć, u dołu artykułu zostawiamy link do opracowanej informacji nt. głównych zasad Programu.

A już dziś zapraszamy Was na kolejny "Dzień Otwarty z OZE".

Zastanawiasz się na montażem zielonej instalacji ale nie wiesz od czego zacząć? Programy grantowe to dla Ciebie przysłowiowa "czarna magia"? Skorzystaj z pomocy naszego specjalisty!  Możesz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie opracowania koncepcji instalacji fotowoltaicznej, grzewczej, termomodernizacyjnej oraz pomocy w złożeniu, rozliczeniu wniosku do programu „Czyste powietrze”.

Organizacja „Dni otwartych z OZE” ma na celu promocję zielonej energii wśród mieszkańców regionu. Zapraszamy 17.06 (piątek) w godzinach 10.00—12.00 do Centrum Energii Odnawialnej (ul. 3 Maja 25a w Hajnówce, 508 378 275). A jesienią startujemy z audytami energetycznymi!

Katarzyna Miszczuk

{"register":{"columns":[]}}