Powrót

Dwa medale Zwodników Parkiet Hajnówka na Mistrzostwach Województwa

04.09.2023

Trener pozuje do zdjęcia ze swoimi podopiecznymi, stojącymi na podium
Mistrzostwa Województwa Młodzików  U16 w roczniku 2008 i 2009 odbyły się w minioną sobotę na stadionie „Zwierzynieckim” Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku. Barwy Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA reprezentowały Monika Miszczuk, Oliwia Chirko i Wioletta Oleszow. Bardzo dobrze pobiegły na dystansie 1000m podopieczne trenera Romana Sacharczuk,  Monika Miszczuk i Oliwia Chirko. Monika zdobyła złoty medal z wynikiem 3:25,43 i tytuł Mistrzyni Województwa Podlaskiego natomiast na drugiej pozycji bieg ukończyła Oliwia Chirko z wynikiem 3:37,25 zdobywając srebrny medal. Podopieczna trenera Andrzeja Grygoruka Wioletta Oleszow w rzucie dyskiem (0,75 KG) zajęła siódme miejsce z wynikiem  19, 67 i ósme miejsce w pchnięciu kulą (3 KG) z wynikiem 8,10. Poza konkursem wystartowały podopieczne Trenera Andrzeja Grygoruk Gabriela Oleszow i Laura Kudlak. Na dystansie 100 m w serii poza konkursowej Gabriela Boszko zajęła 3 miejsce z wynikiem 13,33 a Laura Kudlak zajęła pierwsze  miejsce  w rzucie oszczepem 500 z wynikiem 22,25 natomiast w rzucie dyskiem(0, 75kg) Laura zajęła drugie miejsce  z wynikiem 23,84.